08-9160903

החזקת ציוד חירום זמין היא כורח מהותי בכל מקום מיושב על פני כדור הארץ. על מנת להיות מוכנים לכל צרה שלא תתרגש, מוטב להכין מבעוד מועד רשימה מסודרת ומאורגנת של פריטי חירום והצלה שונים. בכתבה הבאה נפרט מה רשימה זאת תכלול.

טיפוס וגיזום עצים בגובה הוא עסק מסוכן ביותר, וכדי להיות כמה שיותר מוגנים, יש להשתמש בציוד בטיחות מתאים. לא מעט מכם ודאי ישאלו את עצמם למה לא להשתמש במנוף או בכלי טכני אחר לביצוע עבודה כה מסוכנת? התשובה לכך היא, שכדי להגיע לתוצאות טובות בצורה נקודתית, עם כמה שפחות לכלוך ובלגן שמשאירים המנופים לאחר העבודה, שיקול הדעת והמיומנות של אנשים מקצועיים עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר. אז באילו אמצעי בטיחות יש להצטייד בעת גיזום וטיפוס עצים בגובה?

אחד הגורמים המרכזיים להתפרצות שריפות ותאונות במקומות עבודה, הינו אחסון לקוי של חומרים מסוכנים. על מנת לשמור על בטיחות העובדים, המכונות וסביבת העבודה חשוב להתאים את ארון האחסון למאפיינים של החומרים השונים. ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים משמשים לארגון, אחסון והפרדת מיכלים המכילים נוזלים מסוכנים או דליקים.

 לכל חומר מסוכן ארון אחסון ייעודי – בחרו את הארון המתאים לכם. לפניכם סקירה של כל ארונות האחסון השונים, לכל ארון צבע שונה המתאים לסוג החומר- כך תוכלו לבחור את הארון המתאים לצרכים שלכם.

ציוד בטיחות בעבודה

מדוע חשוב להשתמש בציוד בטיחות לעבודה? שגרת העבודה היומיומית חיונית לתפקוד שלנו ולקיום אורח חיים בריא ותקין, אמנם לעיתים רבות עובדים נפגעים כתוצאה מתאונות עבודה. תאונות חמורות יובילו לפציעות במקרה הטוב, ובמקרה הרע יובילו לנכות בדרגה גבוהה ואף למוות.

מאצרות לחומרים מסוכנים

חברת ע.ה. אייל שיווק ומסחר בע"מ/ מקסיסייפ מובילה בעשור האחרון את תחום ציוד הבטיחות והציוד לאיכות הסביבה בישראל. אנו מייבאים ומשווקים קשת רחבה של מוצרים ומספקים פתרונות ללקוחות הנמנים על כלל מגזרי המשק. בין היתר, אנו משווקים ציוד מיגון אישי להגנת הראש, הפנים והגב, להגנת הנשימה, העיניים, השמיעה, ציוד בטיחות להגנת הידיים, גלאי גזים, ביגוד מגן, פנסי בטיחות, מקלחות ומשטפות חירום.

ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים

חברת ע.ה. אייל שיווק ומסחר בע"מ/ maxsissafe היא מהמובילות בארץ בייבוא ושיווק ציוד בטיחות ולאיכות הסביבה. אנו מתמחים באספקה מהירה של מוצרי איכות אמינים העומדים בתקנים המחמירים של השוק האירופאי והאמריקאי, ומחזיקים בלעדיות על הפצת הציוד המוביל בעולם. בנוסף, חברתנו מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים בתחומי ציוד הבטיחות ואיכות הסביבה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. על הציוד שאנו מספקים מתוך מלאי זמין המתחדש תדיר, נמנים ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים.

ארונות בטיחות במעבדה

חברתנו נמנית על המובילות בישראל בכל הקשור לציוד בטיחות וציוד לאיכות הסביבה ומתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים בתחומים אלו בהתאמה אישית לדרישות הלקוח. אנו אמונים על אספקה שוטפת ומהירה של מגוון מוצרים העומדים בתקנים המחמירים ביותר של השוק האמריקאי והאירופאי, עם בלעדיות בשיווק והפצה של המוצרים המובילים בעולם. בין היתר, אנו מעניקים מענה ללקוחות ממגזרים שונים עבור ארונות בטיחות במעבדה.

ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים של חברת Justrite ארה"ב.

ארונות הבטיחות לאחסון חומ"ס של Justrite מיועדים לאחסון נוזלים דליקים, חומרים קורוזיביים וחומצות, תמיסות, כימיקלים, חומרי הדברה וחומרים מסוכנים אחרים.

ארונות הבטיחות עומדים בכל תקנות הבטיחות ובהנחיות הבטיחות לאחסון חומרים מסוכנים בארה"ב ובישראל.

ארונות הבטיחות לחומס של Justrite אותם מייבאת ומשווקת חברת מקסיסייפ, עמידים בפני אש וניתן לאחסן בהם בבטחה נוזלים דליקים כדי להפחית את נזקי האש במקום העבודה. הארונות יוצרו כדי להגן על העובדים ועל המתקנים בסביבת העבודה מפני אש.

בין מגוון מוצרי הבטיחות הבולטים של חברת ע.ה. אייל Maxsissafe נמצאות המאצרות מתוצרת חברת Justrite ארה"ב – משטחי אחסון לנוזלים מסוכנים המונעים ואוצרים דליפה של חומ"ס ממכלי האחסון.

המאצרות של Maxsissafe עומדות בתקנות הבטיחות המחמירות בארה"ב – SPCC (בקרת מניעת דליפות) ו-EPA (הסוכנות להגנת הסביבה).

בין המאצרות של Justrite ניתן למצוא משטחים מתקפלים וניידים, משטחי טיהור ושטיפה עם הגנה מפני דליפה ובקרת מניעת דליפה למי התהום.

נשמיות הינן פריט חיוני וחשוב מאוד בהגנת איברי הנשימה!

חבישת הנשמית מצמצמת ומגנה על איברי הנשימה של העובד מפני חלקיקים הנישאים באוויר (מוצקים ונוזלים), אשר עלולים לפגוע בבריאותו.

אצלנו ניתן להשיג מגוון רחב של נשמיות העומדות בתקנים המחמירים ביותר בעולם, ובהן, בין השאר נשמיות עם שכבת פחם פעיל לצורך הגנה מפני אדים אורגניים ולנטרול ריחות וכן נשמיות בעלות שסתום לנידוף החום והלחות

המצטברים בתוך הנשמית בעת חבישתה.

חשוב לדעת כי נשמיות אינן משמשות כמסכות המספקות חמצן.

facebook icon

phone icon

panel open

כניסת סוכנים