08-9160903

מאצרות לחומרים מסוכנים

חברת ע.ה. אייל שיווק ומסחר בע"מ/ מקסיסייפ מובילה בעשור האחרון את תחום ציוד הבטיחות והציוד לאיכות הסביבה בישראל. אנו מייבאים ומשווקים קשת רחבה של מוצרים ומספקים פתרונות ללקוחות הנמנים על כלל מגזרי המשק. בין היתר, אנו משווקים ציוד מיגון אישי להגנת הראש, הפנים והגב, להגנת הנשימה, העיניים, השמיעה, ציוד בטיחות להגנת הידיים, גלאי גזים, ביגוד מגן, פנסי בטיחות, מקלחות ומשטפות חירום.

ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים

חברת ע.ה. אייל שיווק ומסחר בע"מ/ maxsissafe היא מהמובילות בארץ בייבוא ושיווק ציוד בטיחות ולאיכות הסביבה. אנו מתמחים באספקה מהירה של מוצרי איכות אמינים העומדים בתקנים המחמירים של השוק האירופאי והאמריקאי, ומחזיקים בלעדיות על הפצת הציוד המוביל בעולם. בנוסף, חברתנו מתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים בתחומי ציוד הבטיחות ואיכות הסביבה בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. על הציוד שאנו מספקים מתוך מלאי זמין המתחדש תדיר, נמנים ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים.

ארונות בטיחות במעבדה

חברתנו נמנית על המובילות בישראל בכל הקשור לציוד בטיחות וציוד לאיכות הסביבה ומתמחה בתכנון וביצוע פרויקטים בתחומים אלו בהתאמה אישית לדרישות הלקוח. אנו אמונים על אספקה שוטפת ומהירה של מגוון מוצרים העומדים בתקנים המחמירים ביותר של השוק האמריקאי והאירופאי, עם בלעדיות בשיווק והפצה של המוצרים המובילים בעולם. בין היתר, אנו מעניקים מענה ללקוחות ממגזרים שונים עבור ארונות בטיחות במעבדה.

ארונות בטיחות לאחסון חומרים מסוכנים של חברת Justrite ארה"ב.

ארונות הבטיחות לאחסון חומ"ס של Justrite מיועדים לאחסון נוזלים דליקים, חומרים קורוזיביים וחומצות, תמיסות, כימיקלים, חומרי הדברה וחומרים מסוכנים אחרים.

ארונות הבטיחות עומדים בכל תקנות הבטיחות ובהנחיות הבטיחות לאחסון חומרים מסוכנים בארה"ב ובישראל.

ארונות הבטיחות לחומס של Justrite אותם מייבאת ומשווקת חברת מקסיסייפ, עמידים בפני אש וניתן לאחסן בהם בבטחה נוזלים דליקים כדי להפחית את נזקי האש במקום העבודה. הארונות יוצרו כדי להגן על העובדים ועל המתקנים בסביבת העבודה מפני אש.

בין מגוון מוצרי הבטיחות הבולטים של חברת ע.ה. אייל Maxsissafe נמצאות המאצרות מתוצרת חברת Justrite ארה"ב – משטחי אחסון לנוזלים מסוכנים המונעים ואוצרים דליפה של חומ"ס ממכלי האחסון.

המאצרות של Maxsissafe עומדות בתקנות הבטיחות המחמירות בארה"ב – SPCC (בקרת מניעת דליפות) ו-EPA (הסוכנות להגנת הסביבה).

בין המאצרות של Justrite ניתן למצוא משטחים מתקפלים וניידים, משטחי טיהור ושטיפה עם הגנה מפני דליפה ובקרת מניעת דליפה למי התהום.

נשמיות הינן פריט חיוני וחשוב מאוד בהגנת איברי הנשימה!

חבישת הנשמית מצמצמת ומגנה על איברי הנשימה של העובד מפני חלקיקים הנישאים באוויר (מוצקים ונוזלים), אשר עלולים לפגוע בבריאותו.

אצלנו ניתן להשיג מגוון רחב של נשמיות העומדות בתקנים המחמירים ביותר בעולם, ובהן, בין השאר נשמיות עם שכבת פחם פעיל לצורך הגנה מפני אדים אורגניים ולנטרול ריחות וכן נשמיות בעלות שסתום לנידוף החום והלחות

המצטברים בתוך הנשמית בעת חבישתה.

חשוב לדעת כי נשמיות אינן משמשות כמסכות המספקות חמצן.

facebook icon

phone icon

panel open

כניסת סוכנים