08-9160903

מאצרות מעבדה

מאצרות לחומרים מסוכנים

חברת ע.ה. אייל שיווק ומסחר בע"מ/ מקסיסייפ מובילה בעשור האחרון את תחום ציוד הבטיחות והציוד לאיכות הסביבה בישראל. אנו מייבאים ומשווקים קשת רחבה של מוצרים ומספקים פתרונות ללקוחות הנמנים על כלל מגזרי המשק. בין היתר, אנו משווקים ציוד מיגון אישי להגנת הראש, הפנים והגב, להגנת הנשימה, העיניים, השמיעה, ציוד בטיחות להגנת הידיים, גלאי גזים, ביגוד מגן, פנסי בטיחות, מקלחות ומשטפות חירום.

לצפיה במוצרים לחצו כאן

כמו כן, חברתנו מספקת ציוד מוגן התפוצצות, ארונות בטיחות, ציוד בטיחות לעבודה בגובה, ציוד חירום והצלה, מיכלי בטיחות לאחסון פסולת שומנית ונוזלית, כפפות ומשקפי בטיחות, מאפרות בטיחות, ועוד הרשימה ארוכה. על הציוד שאנו מספקים נמנות גם מאצרות מעבדה לחומרים מסוכנים של חברת JUSTRITE האמריקאית.

כמה מילים על מאצרות

מאצרות הן משטחים אטומים עם דפנות המיועדים לאגור שפך של חומרים מסוכנים המצויים במיכלים לאחסון חומ"ס ובכך למנוע פיזור שלהם. כלומר, המאצרות מונעות שפיכה לא מבוקרת של חומ"ס נוזלי באופן בסיסי ופשוט, וניתן למצא אותן בקשת רחבה של תעשיות, מפעלים, מעבדות וגופים במשק. חברתנו משווקת מגוון מאצרות לחומרים מסוכנים עבור קשת רחבה של לקוחות. מדובר במאצרות בגדלים שונים, המיועדות לאחסון כמויות שונות של חביות בנפחים שונים, לרבות מאצרה לאחסון שלוש חביות בנפח שבעים וחמישה גלון, ארבע חביות בנפח שבעים וחמישה גלון, ארבעה חביות בנפח שבעים ושלושה גלון, שתי חביות בנפח שישים גלון ועוד ועוד.

ניתן להשיג אצלנו מאצרות בגדלים שונים בהתאם לצורך. מאצרות העשויות מתכת מגולוונת וכן מאצרות העשויות פוליאתילן.

כך לדוגמא, אנו משווקים מאצרה פוליאתילן לאחסון שלוש חביות בנפח 75 גלון – 285 ליטרים. המאצרה עומדת בתקנים המחמירים של OSHA, NFPA, EPA ו- SPC ומגיעה במידות של 29.5 ס"מ גובה, 63.5 ס"מ אורך ו- 185.4 ס"מ רוחב, במשקל 26 ק"ג ועם משקל העמסה מקסימאלי של 1.7 טון. המאצרה שמאפשרת לאחסן שלוש חביות בשורה עמידה בפני בסיסים, חומצות וחומרים מסוכנים, והיא בנויה כתבנית בלי תפרים, מה שמקנה פתרון ויתרון משמעותי למניעה של דליפות. כמו כן, במאצרה זו יש רשתות פוליאתילן עם עמידות גבוהה בפני כימיקלים, אותן בעת הצורך אפשר לשלוף לצורך ניקוי באופן פשוט וקל. יש לציין כי צבעה השחור של המאצרה מסתיר לכלוכים ובכך משפר את החזות הנקייה והאסתטית של סביבת העבודה. יצויין כי ניתן להזמין מאצרות גם בצבע צהוב.

המאצרות מיוצרת על ידי חברת JUSTRITE האמריקאית, הנחשבת כיום לחברה המובילה בעולם בתחום הציוד הנלווה לאיכות הסביבה. חברה זו מספקת קשת רחבה של מוצרים לצד מאצרות למיכלים, קוביות וחביות, וכן מאפרות בטיחות, מכלים מוגני התפוצצות, ציוד ספיגה, ארונות בטיחות, חביות הנצלה, ועוד. לאחרונה רכשה החברה את המתחרה הגדולה בתחום אחסון חומ"ס, חברת Eagle האמריקאית.

לפרטים נוספים על מאצרות לחומרים מסוכנים ולשיחה עם נציגינו, התקשרו כעת לטלפונים 08-9160903 או שיחת חינם: 1-800-360-365.

facebook icon

phone icon

panel open

כניסת סוכנים