08-9160903

מאצרות בטיחות

בין מגוון מוצרי הבטיחות הבולטים של חברת ע.ה. אייל Maxsissafe נמצאות המאצרות מתוצרת חברת Justrite ארה"ב – משטחי אחסון לנוזלים מסוכנים המונעים ואוצרים דליפה של חומ"ס ממכלי האחסון.

המאצרות של Maxsissafe עומדות בתקנות הבטיחות המחמירות בארה"ב – SPCC (בקרת מניעת דליפות) ו-EPA (הסוכנות להגנת הסביבה).

בין המאצרות של Justrite ניתן למצוא משטחים מתקפלים וניידים, משטחי טיהור ושטיפה עם הגנה מפני דליפה ובקרת מניעת דליפה למי התהום.

Maxsissafe מייבאת מאצרות מתוצרת Justrite ארה"ב העשויות מתכת או פוליאתילן ממוחזר ידידותי לסביבה מחומר מעכב בערה. בין מגוון סוגי המאצרות ניתן למצוא מאצרות לחביות, מאצרות לקוביות IBC, משטחי עבודה ומחסני אצירה לאחסון חביות המכילות חומרים מסוכנים. בקרת מניעת הדליפות של מאצרות הבטיחות של Justrite ושאר מוצרי ההגנה על הסביבה של החברה עונות על מגוון רחב של צורכי בטיחות לסביבת העבודה שלך.

המאצרות מסייעות לשמור על הנוזלים המסוכנים במקום מגודר ומונעות מהם לבוא במגע עם העובדים ולהתפשט, ובכך מונעות סכנות גדולות במקום העבודה ובסביבתו.

שימו לב!
דליפת חומרים מסוכנים היא אתגר גדול לסביבות עבודה. תביעות נזיקין של עובדים שנפגעו כתוצאה מדליפת חומרים מסוכנים במקום העבודה עלולות לעלות למקום העבודה כסף רב, מפגיעות קלות ועד פגיעות קשות. המאצרות שמשווקת Maxsissafe מסייעות למנוע את דליפת החומרים המסוכנים ובכך למנוע תאונות עבודה ולשמור על בטיחות גבוהה בסביבת העבודה.

מדוע יש לבחור במאצרות של Justrite ארה"ב?
- מאצרות Justrite מפוליאתילן ממוחזר ידידותי לסביבה עשויות מחומר מעכב בערה ועומדות בכל תקנות הבטיחות בארה"ב ובישראל.
- המאצרות בעלות כושר נשיאה גבוה וניתנות לשינוע באמצעות מלגזה.
- Justrite היא החברה המובילה בעולם לציוד נלווה לאיכות הסביבה. החברה מתמחה בייצור שלל מוצרי בטיחות לאיכות הסביבה כגון מאצרות לחביות, ארונות בטיחות לחומרים מסוכנים, קוביות ומכלים, מכלים מוגני התפוצצות, מאפרות בטיחות, משטפות עיניים, ציוד ספיגה, חביות הנצלה, ארגונומיה, כיסוי כבלים ועוד.
- חברת Justrite רכשה לאחרונה את המתחרה הגדולה ביותר שלה למוצרים לאחסון חומרים מסוכנים – Eagle האמריקאית ואת חברת משטפות העיניים הגדולה בעולם – Hughes Safety Showers האנגלית.
- Justrite מעניקה אחריות של 5 שנים למאצרות נפרשות ואחריות של שנה למאצרות פוליאתילן.

סוגי המאצרות מתוצרת Justrite שחברת Maxsissafe מייבאת:

11

מחסני אצירה לחביות

מאצרות אלו מקורות ועמידות בפני מזג האוויר. הן עומדות בתקני הבטיחות EPA ו-SPCC. הן מצוידות בשסתומים למניעת דליפה לאחסון בטוח של חביות המכילות חומרים מסוכנים. המאצרות עשויות פוליאתילן ממוחזר ידידותי לסביבה. הדלתות שבה נגללות ומאפשרות גישה מלפנים ומאחור. המאצרה ניתנת לשינוע באמצעות מלגזה.

 cube1 1

 מאצרות לקוביות IBC

המאצרות לקוביה עשויות פוליאתילן ממוחזר, עומדות בתקני הבטיחות EPA ו-SPCC, מצוידות בהגנה מפני דליפה וניתן לאחסן עליהן בביטחה מיכלי קובייה עם חומרים מסוכנים. המאצרה ניתנת לשינוע באמצעות מלגזה.

 cube1 2 מאצרות לחביות
המאצרות לחביות של Justrite עשויות פוליאתילן והן עמידות בפני חומרים מסוכנים. ניתן לאחסן עליהן בביטחה חביות המכילות חומרים מסוכנים.
 matsarot12 משטחי עבודה
משטחי העבודה של Justrite עשויים פוליאתילן ממוחזר ידידותי לסביבה מחומר מעכב בערה. הם עמידים בפני חומרים מסוכנים ומיועדים להעמסת חביות המכילות חומרים מסוכנים. על גבי המשטח יש רשת ניתקת הניתנת לפירוק לצורך ניקוי. מאצרות אלה אינן ניתנות לשינוע.
 matsarot11 1 מאצרה נפרשת ניידת למניעת דליפה
מאצרות אלו גמישות וניידות ומספקות פתרון מהיר למקרי חירום. הצבת המאצרות הנפרשות מתחת למיכלים עם חומרים מסוכנים מונעת טפטוף ודליפה העלולים להוות סכנה בסביבת העבודה.

 

matsarot11 2

מאצרה נפרשת ניידת למניעת דליפה
מאצרות אלו מתקפלות וניידות וניתן להשתמש בהן בקלות ובמהירות במקרי חירום למתן פתרון מיידי למניעת דליפת חומרים מסוכנים.

את כל המאצרות ניתן להשיג במגוון רחב של מידות וגדלים, וניתן להעמיס עליהן כמויות שונות של מיכלים לפי מידתן.

בזכות מגוון רחב זה, מאצרות מתוצרת Justrite בייבוא ע.ה. אייל Maxsissafe מספקות את כל פתרונות הבטיחות למניעת דליפה של חומרים מסוכנים עבור סביבת העבודה שלך.

אנו מזמינים אותך לרכוש מ-Maxsissafe את המאצרות מתוצרת Justrite על פי צורכי העסק שלך וליהנות מכל היתרונות שחברת ע.ה. אייל Maxsissafe מעניקה:

- שירות מעולה ואמינות ללא פשרות
- אספקה מהירה ממלאי זמין 
- מוניטין של למעלה מ-15 שנה

facebook icon

phone icon

panel open

כניסת סוכנים